Ajutor cu un model.

Forumuri Suport modele videochat Ajutor cu un model.

Participant
    RO

Bună, ăsta este primul meu mesaj și îmi cer scuze încât este o solicitare.

Eram pe profilul unui model în urmă cu câteva zile și am dat clic pe o poză pe care o postase, care m-a condus la Imageshack-ul ei, Imageshack-ul ei din viața reală. Și-a folosit numele real pe acel cont, care este și numele lui real de Facebook… uh!

Nu mai am un cont premium la MFC. Am folosit un card de debit preplătit prima dată in ce perioada am cumpărat jetoane, deoarece întocmai nu aveam încredere în compania deținută de un tip umbrit, care poartă numele unui semn astronomic, despre care internetul nu are decât lucruri strălucitoare de spus. tampit stiu Oricum, am crezut prostește că sunt de încredere, așa că am continuat și am cumpărat mai multe jetoane de data aceasta cu cardul meu de credit autentic și a doua zi contul meu a fost semnalat. Pe scurt, după ce am refuzat să trimit o copie a permisului meu de comandă unei companii , nu mai am un cont la MFC, prin urmare nu contacta acest model prin MFC. Am experimentat să o contactez prin Twitter fără victorie. M-am gândit să o contactez pe Facebook, dar probabil că asta ar speria naibii de ea și nu vreau să fiu motivul pentru care cineva pierde somnul sau, știi, are un agresiune de cord. Așa că, deoarece modelele de pe acest site sunt ușor de distins, m-am gândit să încerc să cer sprijin unuia dintre voi. Așa că întreb deşi un model MFC ar fi atât de afabil să-i facă PM, aşa încât să-i da numele ei MFC, ca să-i spună ce greșeală URIAȘĂ a făcut – sunt mulți băieți răi acolo și este tocmai un este o problemă de timp înainte ca vreunul dintre ei să facă clic pe acel link.

Mulțumesc

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.