Ajută o fată să obțină mai mult trafic și implicare!

Forumuri Suport modele videochat Ajută o fată să obțină mai mult trafic și implicare!

Participant
    RO

Bună, sunt Aut, sunt nou la cam și am făcut streamate și chaturbate până acum. M-am descurcat surprinzător de bine la primul nostru stream (sunt pe un cont de perechi), dar a fost lent de atunci. Prin lent mă refer la foarte puțin trafic și foarte puțină interacțiune între noi și clienți. Am cumpărat chiar și Ohmibod bluemotion nex2 care reacționează la vârfuri și folosește extensia ohmytip pentru a-l face să sune mai mult la vârfuri mai mari, dar nu a ajutat. Am observat că multe fete abia își arată fața și vorbesc foarte puțin, dar totuși aduc tone de trafic și sfaturi… cum fac asta? Emit în HD și pentru că iubitul meu este alături de mine, interacționăm mereu cu clienții și ne distrăm sau glumim. Chiar și doar făcând tokenkeno, îmi este greu să-i fac pe oameni să se joace, încă o dată, deși unele premii pentru fete sunt „show feet” și oferim dansuri videochat în poală și chestii distractive. Știu că nu ar trebui să dai totul și cu siguranță nu o faci. Nu am făcut altceva decât să ne jucăm puțin în chatul public, așa că ne întrebăm cum să obținem mai mult trafic folosind aplicații și roboți și cum să a face clienții să interacționeze cu S.U.A.?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.