ajuta la stabilirea prețului serviciilor mele

Forumuri Suport modele videochat ajuta la stabilirea prețului serviciilor mele

Participant
    RO

Salutare tuturor! M-am înscris la ManyVids azi câteva săptămâni. Încă nu am intrat în direct (tocmai am avut un băieţel azi 4 luni și are necesitate de TOATE atenția) dar am postat 5 videoclipuri pe care am reușit să le înregistrez în timpul somnului. După ce mi-am promovat profilul, am primit un DM pe Twitter pentru a face un videoclip personalizat (joc de rol de mamă, fetiș de scutec). M-au întrebat cât aș înțelege, habar n-am să pun preț la toate. Sunt atât de multe extra și alte lucruri care îl afectează. M-am gândit că, de in ce perioada sunt la început, aș înțelege 8 USD pe secundă, deoarece 10 USD pare să fie prețul . Crezi că e în lege? De deopotrivă, vorbesc cu acest tip de ceva moment, comunica că sunt foarte drăguț și drăguț și vrea să știe deşi am un Snapchat la care să se aboneze. Am vreunul în fila de servicii (30 USD / lună). Nu știu ce să fac. Este chinuitor să-i trimit soțului meu un mesaj despre puținele pauze pe care le primește la slujbă, dar vreau să fac această solicitare video personalizată și abonatul Snapchat să funcționeze, deoarece am început să fac asta pentru a-l susţine pe soțul meu să câștige money. Mi-ar plăcea să pierd un potențial cumpărător obișnuit încât i-am taxat un abonament pentru un Snapchat pe care cu chinuitor îl folosesc. Totuși, pare să-i placă fotografiile cu scutece, așa că poate că acest lucru nu este atât de greoi pe cât cred eu. Sunt tot eterogen. Ce trebuie să fac? Cât ar trebui să taxez? Voi face asta cu normă întreagă în martie 2020, in ce perioada îmi voi pune copilul la grădiniță. Dar, deocamdată, plănuia să posteze videoclipuri ori de câte ori putea. Nu mă așteptam să primesc o solicitare pentru un videoclip personalizat imediat urmată de un abonament Snapchat.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.