Ajută Chaturbate!

Forumuri General Videochat Ajută Chaturbate!

Participant
    RO

Vă contactez cu privire la o problemă cu care suportul site-ului necesită mult timp pentru a mă susţine.
    Pe scurt, pe 15 iunie, după ce site-ul a fost oprit o moment, am văzut că 200 de jetoane lipseau din contul meu. Mi-am schimbat toate parolele, am configurat verificarea în doi pași și am trimis un colegilor pentru a le răspica. Pe 17 iunie am primit un de asistență care spunea că mi-au schimbat parola și mi-au blocat-o pentru a preveni orice intrare neautorizat, cerându-mi dovada identității pentru a-mi furniza noua parolă și a debloca contul. De atunci am putut să-mi accesez contul făcând clic pe linkul pe care îl primiți in ce perioada cineva pe care îl urmăriți este online. Făcând clic pe ăsta, s-a solicitat tocmai codul de supraveghere în doi pași, nu parola. Deoarece nici azi asistența nu a oferit un răspuns, am experimentat să-mi schimb parola. a avut victorie, dar încă nu îmi accesa contul. Nici măcar să dai clic pe linkul cuiva pe care îl urmăresc nu mai funcționează. Vă rog, au trecut ani de in ce perioada nu îmi accesa contul. Am muncit din chinuitor pentru a construi o bază de fani acolo și pentru a face lucrurile să meargă.
    Vad aici pe forum ca sunt niste reprezentanti ai site-ului,
    Vă rugăm să mă ajutați să îmi obțin noua parolă și să deblochez contul.
    Multumesc mult si sper raspunsul tau.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.