Adăugați rapid la SnapChat

Forumuri General Videochat Adăugați rapid la SnapChat

Participant
    RO

Nu mi-am dat seama că Snapchat sugerează prieteni. Nu sunt sigur deşi merită postat sau nu. Dar aici se deplasa.

Au o funcție numită Adăugare rapidă, care recomandă oamenii deşi au un amic depăşit sau au fost suficient de proști încât să-i dea lui Snapchat numărul de telefon/agenda de adrese și te-au favorabil în acest soi.

Azi am văzut prima mea sugestie de adăugare rapidă. Iar tipul și-a folosit numele și prenumele reale ca nume afișat al contului. Deoarece urmăresc tocmai modele, azi am ceea ce pare a fi un nume autentic și un avatar al unuia dintre colegii mei membri mfc. (Nu știu numele de utilizator al mfc, dar aș putea triangula deşi aș vrea să urmăresc)

Practic motivul pentru care postez este ăsta.
    1. Conturile tale sociale utilizate pe site-urile pentru camsite nu trebuie să aibă nicio legătură cu viața ta reală.
    2. Poate doriți să dezactivați aspectul ca sugestie în adăugarea rapidă pentru dvs.

https://support.snapchat.com/en-US/a/quick-add

Deşi preferați să nu apăreați în Adăugare rapidă pentru alți Snapchatteri, urmați acești pași:

Atingeți ecranul camerei dvs. Atingeți pentru a deschide setările Snapchat. Derulați în jos la „Cine poate… Vedeți-mă pe Adăugare rapidă” și dezactivați Adăugarea rapidă. Nu ar trebui să mai arăți niciunui Snapchatter în Adăugare rapidă. Vă rugăm să rețineți: deşi dezactivați „Vedeți-mă la Adăugare rapidă”, este probabil ca modificarea să nu intre în energie imediat. Faceți clic pentru a extinde…

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.