Actualizare despre posibila escrocherie

Forumuri General Videochat Actualizare despre posibila escrocherie

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Pentru cei dintre voi care își amintesc postarea mea de vară, legată de mai jos.

    Încă nu am clipul sau rambursarea. Nu mai auzise de la jumătatea lunii august. Am platit in aprilie.
    Așa că în sfârșit am descărcat despre ea într-un săptămâna trecută.
    Asta a declanșat de fapt un răspuns în care promite că va fi punct, că tocmai se luptă cu probleme groaznice de sănătate.

    Ea subliniază că nu a postat niciun clip de știri, nu a mai fost pe OF sau pe niciun site de streaming de înainte de afacerea noastră, deoarece a fost bolnavă. (M-am uitat pe site-urile lor. Este real).

    Am găsit și un alt tip pe un panou de mesaje fetiș care se plângea că obișnuia să facă vamă în zile și azi așteaptă 4 luni ca ea să o facă. Și el aude aceleași lucruri pe care le aud despre sănătatea lui, așa că cred că ea comunica adevărul.

    Ea a fost de învoială să returneze banii, dar mi-a cerut în repetate rânduri să-i învoială mai mult timp.

    Aș tinde clipul, dar asta a durat de șase luni fără sfârșit. Încă nu-mi poate da un ETA pentru clip. Deşi mi-a spus „ai răbdare, o voi deţine în decembrie”. să am vigilenţă de asta. Dar răspunsul este întotdeauna: „Nu știu. Fi subordonat de sănătatea mea, care nu este bună în acest moment.”

    Ce parere are consiliul de comandă? Ar trebui să cer o rambursare sau să-i dau timp să-și revină?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php