1 browser pentru 8 site-uri?

Forumuri General Videochat 1 browser pentru 8 site-uri?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Denisa.
    Participant
    RO

Bună tuturor, citeam un temă despre streaming fără flash și cineva a scris că este site-ul imshinemodel, care este un browser care vă redirecționează fluxul înspre 8 pagini: cb, strichat, bonga și altele. Iata ce scrie acolo:
    – Lucrul pe mai multe site-uri este ușor. Toate comenzile într-o singură fereastră.
    -Fără impozite ascunse,% sau alte impozite ale modelelor. Nu facem money cu ShineModel și nu vom face acest lucru în curând. Încât creăm și alte servicii pentru modele cu care îți poți monetiza și mai mult publicul.

Am copiat acele două descrieri anterioare de pe pagina respectivă.

Am intrat pe acel site și întocmai și am creat un cont și am vrut să descarc acel browser, dar in ce perioada am dat clic pe: DOWNLOAD am primit un avertisment de la Chrome: acest fișier îți poate dăuna computerului. Ești sigur că vei continua?

A aflat cineva despre asta? Ideea acelei pagini este într-adevăr WOW, dar întrebați: deşi este sigur și nu să ne spargem conturile…

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.