Giulia
Subiect Autor

Cum arata cu adevarat un model de succes

Joi Sep 20, 2018 4:58 pm

Buna. Iata cateva mici sfaturi utile si foarte necesare modelelor care vor cu adevarat sa ajunga un Model de succes. Pentru a ajunge un model de top si pentru a benificia de succesul enorm pe care toate modelele si-l doresc trebuie sa tina cont de preferintele membrilor in todeauna.Membri sunt cheia succesului unui model. Seriozitatea si constanta sunt doua lucruri foarte importante.Cum se prezinta un model in fata membrilor conteaza cel mai mult. Barbati isi doresc comunicare,nu sa vada intodeauna fete dezbracate. Vor o fata de care sa fie atrasi fizic sa rada,sa glumeasca,sa danseze vor o relatie completa ca in viata de zi cu zi. Ei cauta modele cu care sa poata comunica pe tot felul de subiecte comune. Ei nu cauta doar fete frumoase pentru ca frumusetea este in fiecare dintre noi ei cauta o persoana care sa i fie partenera ca in viata reala.Daca ai membri de partea ta atunci vei avea cu adevarat succes pentru ca asta inseamna succesul in videochat :D

Casandra

Re: Cum arata cu adevarat un model de succes

Lun Oct 22, 2018 4:22 pm

Buna. Foarte utile aceste sfaturi si foarte informative. Am sa fac tot posibilul sa fiu eu prima care sa ia initiativa si sa le ofer tuturor membrilor oportunitatea de a comunica cat mai mult. Pentru ca eu nu procedam asa inainte asteptam ca ei sa ma bage in seama iar uni dintre ei nu vorbeau deloc statea chiar si timp de o ora fara sa scrie macar un cuvant iar apoi plecau si erau membri cu bani. Trebuie sa fiu mai vorbareata si sa ma axez in foarte mare pe convorbire.