Betti
Subiect Autor

Este obligatoriu sa am un program stabil?

Lun Iul 09, 2018 6:13 pm

Buna. Vreau sa va spun ca, decand am devenit model de videochat programul meu de lucru nu este unul stabil,de obicei intru 2-3 ore dimineata de la 10-13 si in alte zile la 21-02..In unele zile am trafic intens iar alte zile este aproape inexistent. Sa fie oare din cauza programului pe care il am? Voi cum va organizati timpul pe care il petreceti online? Caredeti ca daca i-mi voi stabili orele de lucru va fi mai bine pentru membri? :roll:

Adela

Re: Este obligatoriu sa am un program stabil?

Sâm Iul 14, 2018 2:55 pm

Buna. Pentru a face videochat intr-un mod profesionist este neaparet nevoie de seriozitate,punctualitate. Deci va fi necesar un program stabil in care sa ai minim 8 ore pe zi pe care sa le petreci online. Din caua ca nu ai un program program fix membri nu vor sti cand sa te intalneasca. Va trebui sa ai un program stabil pe care ti-l poti face sinura. Programul meu de lucru este intre orele 18-02 de Luni pana Vineri. In acest mod am timp sa fac si cea ce i-mi place relaxare,distractie,familie.

Janet

Re: Este obligatoriu sa am un program stabil?

Mar Sep 04, 2018 7:35 pm

Buna. Clar este nevoie de un program de lucru stabil pentru acest lucru i-ti lipseste traficul din cauza programului foarte dezordonat. Eu lucrez chiar si 10-12 ore pe zi cu un program stabil si pe care il respect cu strictete. Imagineazati ca ai lucra intr-un alt domeniu si ai avea un program de la 08-04 si ca,ai fi nevoita sa-l respecti pentru ca nu ai avea alta solutie,acelas lucru trebuie facut si cu programul tau de lucru ca model sa ti impui singura acest lucru.Succes :)