Camscore MyFreeCams

Webcam model support
Post Reply
Kim

Wed May 30, 2018 3:21 pm

Buna, Voi cum reusiti sa va mentineti Camscore-ul pe MyFreeCams?Pentru mine este aproape imposibil sa il mentin,de crescut nici macar nu m-ai este vorba.De exemplu am observat ca la 5000 de tokeni primiti camscore-ul creste 700 la 1000 iar cand fac 250 de tokeni scade din nou la 700. Iar din acest motiv al camscore-lui foarte scazut sunt mereu pe ultimile pagini. Si din cauza ca, ma aflu pe ultimile pagini nu prea intra nimeni in camera.Nu stiu cum sa fac sa i-mi cresc camscore-ul exista metode de crestere pe care eu nu le stiu.Astept un raspuns :roll:
Leila

Wed Jul 18, 2018 4:44 pm

Buna. Camscore de pe MyFreeCams este unul extrem de dificil de obtinut dar mai ales pentru mentinere sa. Dca camscore tau a scazut brusc este posibil ca cineva sa fi facut comentari proaste la adresa ta. Un lucru foarte important la acest site este sa petreci foarte mult timp online,petrecand foarte mult tmp vei avea parte de membri in numar foarte mare,care acei membri la randul lor vor da tokens si te vor ajuta sa cresti camscore sau cel putin sa-l menti Succes :)
Post Reply