Emma
Subiect Autor

Schimbarea programului

Mie Feb 21, 2018 2:27 pm

Buna.Ce parere aveti de schimbarea programului?eu de fel lucrez seara intre orele 20-03 am decis sa mi schimb programul de noapte find foarte obositor... pentru mine si am luat hotararea de a intra dimineata intr orele 08-13.dar nu am incercat inca acest program.Se mai confruntat cineva cu situatia acesta?am inteles ca,dimineata traficul este foarte redus fata de cel,de seara.Daca schimb tura de seara cu cea de dimineata voi avea mai mult timp liber si nu voi mai fi asa de obosita.Care este parerea voastra despre tura de dimineata?

Riya

Re: Schimbarea programului

Vin Mai 18, 2018 10:39 am

Programul de lucru in domeniul videochatului este extrem de important.Si pentru ati face munca mai usoara si pentru a avea mai mult timp pentru tine dar si pentru a te relaxa,poti lucra de exemplu in ture.O saptamana intreaga tura de zi care sa includa orele 08-13 impuse de tine iar intr-o alta saptamana tura de noapte care ar trebui sa fie cat mai tarziu in noapte pentru ca atunci este cel mai intens trafic adica intre orele 22-04 chiar daca este mai obositoare tura de noapte se merita din plin.Acest program va trebui respectat cu mare seriozitate pentru a face performante in acest job.Seriozitatea si interesul este cel mai important lucru.