Ingrid
Subiect Autor

Ce fel de persoane sunt membri in realitate?

Mie Sep 19, 2018 5:25 pm

Buna fetelor. Ore voi v-ati pus intrebarea pe care eu as dori sa o aflu. Voi ce fel de persoane credeti ca sunt membri in viata de zi cu zi si ce fel de activitati credeti ca au? Eu nu am indraznit sa-i intreb personal acest lucru,pentru ca sunt mai timida de felul meu si nu am avut acest curaj cu toate ca nu cred,ca ar fi fost vre-o problema dar nu am avut aceasta indrazneala. Eu cred ca oameni care apeleaza la serviciile unui model de videochat sunt persoane foarte importante,oameni de afaceri cu foarte multi bani. Voi ce ziceti.

Diana

Re: Ce fel de persoane sunt membri in realitate?

Joi Noi 08, 2018 7:48 pm

Buna. Majoritatea barbatilor care apeleaza la servicile modelelor de videochat pe care eu i-am cunoscut sunt oameni de afaceri cu foarte multi bani care nu au timp pentru viata personala,barbati care se simt singuri si vor compania unei femei frumoase si inteligente,vor sa lege prieteni adevarate,vor sa gaseasca femeia potrivita pentru ei. Barbatii pe care eu i-am mai intalnit si care i-mi sunt membri fideli, in viata reala sunt doctori,profesori,ingineri,piloti iar majoritatea timpului o petrec la locul de munca si din acest motiv nu mai au timp pentru viata de cuplu.