Kim
Subiect Autor

Metode de agatat membrii

Mie Mai 30, 2018 1:25 pm

Buna fetelor,Voi cum procedati atunci cand vreti sa agatati un membru,pentru a va lua in privat?As vrea cateva sfaturii utile de la voi pentru a seduce membrii,si pentru ai face clienti fideli. Iata cateva metode pe care eu le folosesc si functioneaza. 1 Conteaza foarte mult felul in care arati si cum te ingrijesti,sa ai cunostinte si sa vorbesti cursiv limba engleza.2 Sa fi amabila cu membrii si sa le raspunzi la toate intrebarile. 3 Sa afli cat m-ai multe lucruri despre viata lor personala varsta,locul de munca etc..Pentru ca, atunci cand iti iei notite in legatura cu viata lor personala, iar data vitoare cand vor intra din nou in camera ta de chat se vor bucura tare mult stind ca acolo va fi intodeauna cineva care sa-i asculte si sa-i inteleaga. Eu cu aceste metode i-mi atrag membrii.Iar acum astept si parerile voastre. ;)

Leila

Re: Metode de agatat membrii

Mie Iul 18, 2018 6:24 pm

Buna.Metode foarte bune si de tinut minte. Pentru ai seduce si a le capta atentia eu le fac complimente le spun ca sunt foarte simpatici,ca i-mi sunt persoane foarte dragi,si sa sunt foarte fericita sa ma aflu in preajma unui barbat ascultator si intelegator. Iar pentru a seduce tot mai multi membri am un mic secret,dar vi-l spun si voua ;) . De cateva ori pe luna i-mi fac timp liber si i-mi surprind membri facand videochat la piscina sau la plaja :o Chiar le dau o satisfactie imensa prin acest lucru distinct. :) I-mi place sa surprind membri si si sa vin cu ceva nou mereu.